Jump to content
Sign in to follow this  
Veroni

[Biznes] Kino ourCinema

Recommended Posts

kino.png.d2064d6b1c1708833c70b17902260110.png

Nie tyle co biznes, ale raczej grupa...

ourCinema, czyli kino serwerowe. Czym jest dokładnie? ourCinema jest kinem, w którym byłyby przeprowadzane seanse filmowe. W San Fierro, w dzielnicy Queens byłaby sobie placówka kina, do której chodziliby gracze na seanse. Kino zajmowałoby się wydawaniem premiery filmów, nawet choćby takich związanych z serwerem. Dodatkiem w kinie byłyby na przykład organizowane przez kino eventy różnego typu, różne urodziny serwera, Dni otwarte frakcji i inne. Miejscówka kina mogłaby być od czasu do czasu również udostępniana innym grupom, biznesom serwerowym przykładowo do organizowania zebrań różnego typu, tj. jakiegoś rodzaju współpraca, np. miedzy kinem a jakąś frakcją.

Miejscówka kina

Kino, jak wspomniałem wyżej znajdowałoby się w San Fierro w dzielnicy Queens. 

Myślę, że jest to bardzo fajna miejscówka, jak dla takiego rodzaju grupy, biznesu.

Sama placówka zawierałaby oczywiście budynek, w którym znajdowałyby się następujące pomieszczenia:

- poczekalnia,

- toalety,

- sala kinowa Millenium (duża),

- sala kinowa Mirage (mała),

- pokój dla pracowników

- pokój zarządu.

Natomiast na zewnątrz oczywiście parking.

Prosiłbym również bardzo serdecznie zarząd serwera o dodanie nam pojazdów grupowych, jak na razie

2x Buritto koloru niebieskiego, 2x Premier + 2x Bravura.

Rangi występujące w grupie

Zarząd:

- Dyrektor Kina

- Zastępca Dyrektora

- Menadżer

Pracownicy:

- Kierownik Zmiany

- Operator Kina 

- Bileter

Akademia:

- Praktykant 

Rekrutacje

Do kina odbywałyby się oczywiście rekrutacje, które przeprowadzane byłyby średnio co miesiąc lub w przypadku braków. Rekrutacja polegałaby na napisaniu podania na forum oraz spełnianiu wymogów przez kandydata. W przypadku spełniania wymogów i napisania podań przez odpowiednią liczbę kandydatów rekrutacja byłaby zamykana, a po jakimś czasie, tj. po sprawdzeniu dokładnie podań przez zarząd kina byłyby ogłaszane wyniki w dziale na forum. Osoby które się dostały dołączają do Akademii, otrzymują rangę praktykant i opuszczają akademię po zdaniu egzaminów na wyższą rangę. Okres bytu w Akademii trwa 2 tygodnie.

Czym zajmują się pracownicy?

Tutaj zależnie od rangi. Ale przeważnie pracownicy kina zajmują się włączeniem seansów w kinie, tj. podejście do markeru i wpisanie odpowiedniego linku, tytułu filmu który ma wyświetlić się na ekranie. Ich zadaniem jest również nadzorowanie seansu. Skład pracowników kina wynosi mniej więcej 15 - 25 osób.

Coś od siebie

Myślę, że grupa kina serwerowego byłaby mile widziana na serwerze. Wiele graczy z pewnością by z niego korzystało. Uważam, że powinienem otrzymać szansę na prowadzenie biznesu, ponieważ nadaję się do tego, a to jest już moja kolejna aplikacja na biznes. Proszę o danie mi szansy. Jeśli macie jakieś pytania związane z kinem, proszę śmiało o zadawanie mi ich pod tym tematem.

Pozdrawiam, Dyrektor Kina

@Veroni!

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...