Jump to content

Veroni

Members
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Veroni last won the day on May 19

Veroni had the most liked content!

Community Reputation

0 CJ

About Veroni

 • Birthday 04/30/2003

Dane z serwera

 • Login
  Veroni
 • UID
  13
 • Reputacja 0
 • Czas gry 0 g
 • Ostatnia aktywność Nie pobrano
 1. Nie tyle co biznes, ale raczej grupa... ourCinema, czyli kino serwerowe. Czym jest dokładnie? ourCinema jest kinem, w którym byłyby przeprowadzane seanse filmowe. W San Fierro, w dzielnicy Queens byłaby sobie placówka kina, do której chodziliby gracze na seanse. Kino zajmowałoby się wydawaniem premiery filmów, nawet choćby takich związanych z serwerem. Dodatkiem w kinie byłyby na przykład organizowane przez kino eventy różnego typu, różne urodziny serwera, Dni otwarte frakcji i inne. Miejscówka kina mogłaby być od czasu do czasu również udostępniana innym grupom, biznesom serwerowym przykładowo do organizowania zebrań różnego typu, tj. jakiegoś rodzaju współpraca, np. miedzy kinem a jakąś frakcją. Miejscówka kina Kino, jak wspomniałem wyżej znajdowałoby się w San Fierro w dzielnicy Queens. Myślę, że jest to bardzo fajna miejscówka, jak dla takiego rodzaju grupy, biznesu. Sama placówka zawierałaby oczywiście budynek, w którym znajdowałyby się następujące pomieszczenia: - poczekalnia, - toalety, - sala kinowa Millenium (duża), - sala kinowa Mirage (mała), - pokój dla pracowników - pokój zarządu. Natomiast na zewnątrz oczywiście parking. Prosiłbym również bardzo serdecznie zarząd serwera o dodanie nam pojazdów grupowych, jak na razie 2x Buritto koloru niebieskiego, 2x Premier + 2x Bravura. Rangi występujące w grupie Zarząd: - Dyrektor Kina - Zastępca Dyrektora - Menadżer Pracownicy: - Kierownik Zmiany - Operator Kina - Bileter Akademia: - Praktykant Rekrutacje Do kina odbywałyby się oczywiście rekrutacje, które przeprowadzane byłyby średnio co miesiąc lub w przypadku braków. Rekrutacja polegałaby na napisaniu podania na forum oraz spełnianiu wymogów przez kandydata. W przypadku spełniania wymogów i napisania podań przez odpowiednią liczbę kandydatów rekrutacja byłaby zamykana, a po jakimś czasie, tj. po sprawdzeniu dokładnie podań przez zarząd kina byłyby ogłaszane wyniki w dziale na forum. Osoby które się dostały dołączają do Akademii, otrzymują rangę praktykant i opuszczają akademię po zdaniu egzaminów na wyższą rangę. Okres bytu w Akademii trwa 2 tygodnie. Czym zajmują się pracownicy? Tutaj zależnie od rangi. Ale przeważnie pracownicy kina zajmują się włączeniem seansów w kinie, tj. podejście do markeru i wpisanie odpowiedniego linku, tytułu filmu który ma wyświetlić się na ekranie. Ich zadaniem jest również nadzorowanie seansu. Skład pracowników kina wynosi mniej więcej 15 - 25 osób. Coś od siebie Myślę, że grupa kina serwerowego byłaby mile widziana na serwerze. Wiele graczy z pewnością by z niego korzystało. Uważam, że powinienem otrzymać szansę na prowadzenie biznesu, ponieważ nadaję się do tego, a to jest już moja kolejna aplikacja na biznes. Proszę o danie mi szansy. Jeśli macie jakieś pytania związane z kinem, proszę śmiało o zadawanie mi ich pod tym tematem. Pozdrawiam, Dyrektor Kina @Veroni!
 2. Podczas dodawania grafiki nawet błąd również występuje. Gdy kliknę prześlij grafikę, wybiorę i zaznaczę gotowe, grafika pojawia się na chwilę, po czym znika i jest szare tło, zapisuję, odświeżam i w dalszym ciągu to samo. Próbowałem kilka razy dodać grafikę. Na innej przeglądarce błąd także się pojawia, korzystam aktualnie z Vivaldi, ale na Google Chrome lub Opera taki błąd jest. Pozdrawiam!
 3. Hej, w tym temacie możecie obstawiać wyniki meczów piłki nożnej. Wzór:
 4. Hej, witam wszystkich bardzo serdecznie! W tym temacie możecie wymieniać swoje ulubione drużyny siatkarskie
 5. Hej, witam wszystkich bardzo serdecznie! W tym temacie możecie wymieniać swoje ulubione drużyny piłkarskie. Moja to FC Barcelona.
 6. Hej, witam w dzisiejszej zabawie. Dzisiejsza zabawa przedstawia się następująco: Osoba wyżej pisze x czy y, natomiast osoba niżej wybiera i również pyta x czy y, tak więc ja zaczynam. Kawa czy herbata?
 7. Veroni

  Hejka!

  Hej, dzień dobry! Z tej strony Adam lub inaczej Veroni. Myślę, że każdy mnie zna lub chociaż kojarzy, więc nie będę się przedstawiał. Mój opis znajdziecie na profilu w przeciągu kilku następnych dni. Mam nadzieję, że widzimy się na serwerze. CZEŚĆ!
 8. Witam! Jest problem na forum, a generalnie nie widać tła na swoim profilu, przez co nie mogę po pierwsze zobaczyć tła u Siebie, po drugie ustawić w odpowiednim miejscu pozycji grafiki. Dodam, że po wejściu na cudzy profil tło jest widoczne. Poniżej przedstawiam zdjęcie. Dodam jeszcze, że wyczyszczenie cookie czy historii nic nie pomaga, w dodatku na telefonie jest ten sam błąd. Proszę o jak najszybsze naprawienie go.
 9. Mam ten sam problem. Polega on na tym, że nie widać swojego tła, A cudze widzimy.
×
×
 • Create New...