Jump to content

Leaderboard

 1. .WhiteBlue

  .WhiteBlue

  Staff


  • Points

   6

  • Content Count

   25


 2. Zajczyk*

  Zajczyk*

  Members


  • Points

   3

  • Content Count

   15


 3. Veroni

  Veroni

  Members


  • Points

   2

  • Content Count

   14


 4. Mufin

  Mufin

  Members


  • Points

   2

  • Content Count

   2Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/04/19 in all areas

 1. 3 points
  Regulamin serwera 1. Rozgrywka na serwerze - zasady i nakazy. 1.1. Zakazuje się utrudniania gry innym graczom serwera. 1.2. Kategorycznie zabronione jest wykorzystywanie wszelkich błędów w skrypcie serwera na swoją korzyść. 1.3. Zabronione jest korzystanie z programów ułatwiających grę, wspomagaczy, które pozwalają na dodawania sobie pieniędzy i innych statystyk. 1.4. Zakazuje się kradzieży pojazdów innych graczy - karane jest to blokadą prowadzenia pojazdów. 2. Sprzedaż/kupno dóbr serwerowych pomiędzy graczami. 2.1. Kategorycznie zabronione są wszelkiego rodzaju oszustwa - będą one karane stałą blokadą konta! 2.2. Zakazuje się naciągania na kupno pojazdu, czy też innych rzeczy, tj. składanie oferty graczu, który nie jest zainteresowany kupnem. 2.3. Zabronione jest kupno dóbr serwerowych od innego gracza za pomocą innych środków niż wirtualna gotówka. 2.4. Sprzedaż powinna odbyć się z użyciem chatów lokalnych, wedle zasad Role Play. 2.5. Zakazuje się sprzedaży kont(a) (tyczy się to zarówno sprzedaży konta na serwerze jak i poza nim). 3. Komunikacja - wskazówki i nakazy. 3.1. Do komunikowania się z innymi na serwerze służy chat ogólny, prywatne wiadomości i inne formy komunikacji. 3.2. Kategorycznie zabronione jest pisanie wulgaryzmów/niecenzuralnych słów w wiadomościach. 3.3. Zabronione jest kierowanie wszelkich obraźliwych słów w stronę innych graczy. 3.4. Zakazuje się pisania z użyciem CAPS LOCKA. 3.5. Twoja wiadomość powinna być napisana schludnie oraz z użyciem zasad polskiej pisowni. 4. Administracja 4.1. Kategorycznie zabronione jest obrażanie administracji. 4.2. Zabronione jest wszczynanie dyskusji na temat decyzji podjętej przez administratora. 4.3. Administracja ma prawo do karania bez podania przyczyny/powodu. 4.4. Osoby z administracji mają prawo do nadawania kar o różniej postaci oraz wartości. 4.5. Administrator jest to osoba pomagająca prowadzić serwer - należy o tym pamiętać i szanować administrację. 5. Podsumowanie oraz pozostałe punkty regulaminu. 5.1. Administracja decyduje o rodzaju kary i jej wartości, jeżeli regulamin zostanie naruszony. 5.2. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. 5.3. Regulamin może ulec zmianie, należy co jakiś czas ponownie zaznajamiać się z regulaminem. Copyright © 2019 ourGame. Wszystkie prawa zastrzeżone.
 2. 1 point
  Nie tyle co biznes, ale raczej grupa... ourCinema, czyli kino serwerowe. Czym jest dokładnie? ourCinema jest kinem, w którym byłyby przeprowadzane seanse filmowe. W San Fierro, w dzielnicy Queens byłaby sobie placówka kina, do której chodziliby gracze na seanse. Kino zajmowałoby się wydawaniem premiery filmów, nawet choćby takich związanych z serwerem. Dodatkiem w kinie byłyby na przykład organizowane przez kino eventy różnego typu, różne urodziny serwera, Dni otwarte frakcji i inne. Miejscówka kina mogłaby być od czasu do czasu również udostępniana innym grupom, biznesom serwerowym przykładowo do organizowania zebrań różnego typu, tj. jakiegoś rodzaju współpraca, np. miedzy kinem a jakąś frakcją. Miejscówka kina Kino, jak wspomniałem wyżej znajdowałoby się w San Fierro w dzielnicy Queens. Myślę, że jest to bardzo fajna miejscówka, jak dla takiego rodzaju grupy, biznesu. Sama placówka zawierałaby oczywiście budynek, w którym znajdowałyby się następujące pomieszczenia: - poczekalnia, - toalety, - sala kinowa Millenium (duża), - sala kinowa Mirage (mała), - pokój dla pracowników - pokój zarządu. Natomiast na zewnątrz oczywiście parking. Prosiłbym również bardzo serdecznie zarząd serwera o dodanie nam pojazdów grupowych, jak na razie 2x Buritto koloru niebieskiego, 2x Premier + 2x Bravura. Rangi występujące w grupie Zarząd: - Dyrektor Kina - Zastępca Dyrektora - Menadżer Pracownicy: - Kierownik Zmiany - Operator Kina - Bileter Akademia: - Praktykant Rekrutacje Do kina odbywałyby się oczywiście rekrutacje, które przeprowadzane byłyby średnio co miesiąc lub w przypadku braków. Rekrutacja polegałaby na napisaniu podania na forum oraz spełnianiu wymogów przez kandydata. W przypadku spełniania wymogów i napisania podań przez odpowiednią liczbę kandydatów rekrutacja byłaby zamykana, a po jakimś czasie, tj. po sprawdzeniu dokładnie podań przez zarząd kina byłyby ogłaszane wyniki w dziale na forum. Osoby które się dostały dołączają do Akademii, otrzymują rangę praktykant i opuszczają akademię po zdaniu egzaminów na wyższą rangę. Okres bytu w Akademii trwa 2 tygodnie. Czym zajmują się pracownicy? Tutaj zależnie od rangi. Ale przeważnie pracownicy kina zajmują się włączeniem seansów w kinie, tj. podejście do markeru i wpisanie odpowiedniego linku, tytułu filmu który ma wyświetlić się na ekranie. Ich zadaniem jest również nadzorowanie seansu. Skład pracowników kina wynosi mniej więcej 15 - 25 osób. Coś od siebie Myślę, że grupa kina serwerowego byłaby mile widziana na serwerze. Wiele graczy z pewnością by z niego korzystało. Uważam, że powinienem otrzymać szansę na prowadzenie biznesu, ponieważ nadaję się do tego, a to jest już moja kolejna aplikacja na biznes. Proszę o danie mi szansy. Jeśli macie jakieś pytania związane z kinem, proszę śmiało o zadawanie mi ich pod tym tematem. Pozdrawiam, Dyrektor Kina @Veroni!
 3. 1 point
  Co tutaj się rozpisywać... Let's Go! 🙂
 4. 1 point
  Stacje Benzynowe - W los santos będzie jedna stacja benzynowa gdzie będzie najdroższe paliwo, reszta stacji benzynowych będą to prywatne biznesy gdzie sam lider ustawia ceny za litry. Club dyskotekowy - Miejsce gdzie można się dobrze pobawić oraz wypić piwko przy dobrej muzyce Salon Samochodowy - Każdy by chciał mieć auto, salon samochodowy dobrze ci doradzi Restauracje - Każdy będzie miał status głody, wiec każdemu się przydadzą punkty gastronomiczne Szkoły jazdy na kat. A, C, C+E Własne radio - Stworzenie swojej prywatnej radio stacji gdzie mogą cie słuchać na całym serwerze. Złomowisko - Kupowanie szrotów oraz sprzedawanie pojazdów w cenie złomu. Firmy transportowe, Taxi.
 5. 1 point
  Gangster - członek gangu, osoba postępująca w sposób bezwzględny i brutalny, dążąc do osiągnięcia zamierzonego celu. Sposób zarobku - Jak zarabiać w klasie gangstera. Bankomaty i Sejfy, Kasy fiskalne - Grupa przestępcza lub osoba która odgrywa klasę gangstera może okradać sejfy biznesu, bankomaty lub kasy fiskalne na stacjach benzynowych. Okradać można tylko gdy frakcja Police Departament jest na służbie, przynajmniej 2 osb. Gdy biznes zostanie okradziony saldo biznesu się nie zmienia. Boty i inni gracze - Każdy gracz oraz bot ma przy sobie różne rzeczy typu pieniądze. Pole narkotyków - Grupa przestępcza szuka miejsc gdzie mogą znaleźć narkotyki na ziemi lub w jakieś budynkach. Gdy już znajdą łup mogą handlować z ludźmi lub biznesami albo innymi grupami przestępczymi. Grupa przestępcza może stracić cały łup gdy przeszuka ich policja. Porzucone pojazdy - Każdy gangster musi kupić wytrych lub go wytworzyć ze złomu. Złom można znaleźć na posesjach koło domu lub koło śmietników i innych miejscach. Gdy gangster będzie miał już wytrych może szukać po mapie zniszczonych pojazdów tam gdzie bo jego znalezieniu może zawieść go na złom. Transport tego pojazdu nie będzie taki łatwy. Gangster musi uważać na policje która jest na patrolu, auto można oddać na złom gdy jest chociaż 2 policjantów na służbie. Ukryte pieniądze na mapie - Są miejsca gdzie będą worki z pieniędzmi oraz zagadki gdzie mogą być jeszcze ukryte.
 6. 1 point
  Tak właśnie wyglądał Rick wewnątrz helikoptera 😄 https://imgur.com/a/yRM8C0C
 7. 1 point
  Witam, jestem Pabel i będę tutaj grywał :D Pozdrowionka!
 8. 1 point
  Sprawdźcie teraz.
 9. 1 point
  Nie byłem pierwszy jeśli chodzi o UID, ale będę pierwszy, który się przywita więc hewwo wszystkim. :3
 10. 1 point
 11. 1 point
 12. 1 point
  I found them.... ~Rick Grimes~`
 13. 1 point
  Siemanuwa. Lepiej mieć UID 9 niż UID 20. Ja mam UID 4 i jest elegancko :D
 14. 1 point
  no siemano oguem ogurat to jest naprawde spaniale ze masz uid 9 akat super
 15. 1 point
  Regulamin forum 1. Główne informacje na temat forum 1.1 Do grania na serwerze jest wymagane posiadanie konta na forum. Można także utworzyć konto na forum będąc na serwerze. 1.2 Kategorycznie zabronione jest tworzenie multikont. Karane jest to stałą blokadą obu kont! 1.3 Wszelkie działania szkodzące forum będą karane. 1.4 Zabrania się zakładania kont z bezsensowną lub wulgarną treścią. 2. Wypowiadanie się na forum, tworzenie tematów 2.1 Kategorycznie zabrania się spamowanie, pisania postów o małej wartości merytorycznej, które nie wnoszą nic do tematu. 2.2 Zabronione jest używanie wulgaryzmów w swoich postach oraz omijanie cenzury. 2.3 Zabrania się wszczynania kłótni oraz uczestniczenia w nich. 2.4 Zabronione jest obrażanie innych użytkowników oraz szydzenie z nich. 2.5 Zakładany temat powinien mieć określony cel i zawierać opis tego, co chcemy przekazać. 2.6 Tematy powinny się także zgadzać z zasadami (regulaminami) zawartymi w poszczególnych działach na forum. 3. Treści na forum, sygnatury i inne części profilu 3.1 Zabrania się umieszczania na forum treści o charakterze erotycznym, rasistowskim lub obrażającym czyjeś uczucia religijne. 3.2 Zakazuje się podawania linków do for innych serwerów lub też ich reklamowanie. 3.3 Zabrania się umieszczania bezsensowych, wulgarnych oraz obraźliwych treści w swoim profilu. 3.4 Jeżeli profil użytkownika koliduje z regulaminem, administracja ma prawo nałożyć blokadę na daną część profilu. 4. Podsumowanie oraz pozostałe punkty regulaminu. 4.1 Administracja decyduje o rodzaju kary i jej wartości, jeżeli regulamin zostanie naruszony. 4.2 Zakazuje się wszczynania publicznej dyskusji na temat decyzji podjętej przez administratora/moderatora. 4.3 Za porządek na forum odpowiada administracja, tj. administratorzy oraz moderatorzy. 4.4 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. 4.5 Regulamin może ulec zmianie, należy co jakiś czas ponownie zaznajamiać się z regulaminem. Copyright © 2019 ourGame. Wszystkie prawa zastrzeżone.
×
×
 • Create New...