Skocz do zawartości

.WhiteBlue

Zarząd
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana .WhiteBlue w dniu 5 Grudzień

Użytkownicy przyznają .WhiteBlue punkty reputacji!

Reputacja

26 Excellent

O .WhiteBlue

 • Urodziny 2000.07.12

Informacje w grze

 • Nick w grze
  .WhiteBlue

Ostatnie wizyty

69 wyświetleń profilu
 1. .WhiteBlue

  Biznes - ourCinema

  Mówiłem Ci żebyś poczekał na wyniki i że będziemy sprawdzać aplikacje przed startem serwera ale od początku byłeś uparty i nas męczyłeś z głupimi pytaniami i nawet tym pytaniem już sobie pogorszyłeś sytuację. Pomysł na biznes jest ok. Ale niestety nie możemy go zaakceptować z tego powodu iż gracze nie będą się skupiać na oglądaniu jakieś telewizji i popularność tego biznesu będzie mała.
 2. 04.12.2018 Globalny Moderator @NoFeaR odchodzi z administracji na własne życzenie.
 3. 02.12.2018 Moderator @NoFeaR za wiele zasług związanych forum i z serwerem awansuje na stanowisko Globalnego Moderatora. Życzymy sukcesów na nowym stanowisku!
 4. Z przyjemnością miło nam ogłosić że otworzyliśmy rekrutację na lidera frakcji San Andreas Medical Center. Poniżej znajdują się wymagania, które przyszły lider powinien spełniać. - Minimum 15 lat - Sprawny mikrofon Poniżej znajduje się wzór podania, prosimy wstawiać podania w tym temacie. Prosimy żebyście także pamiętali o napisaniu pod podaniem słowa: kaktus. Bez tego słowa nie będziemy nawet sprawdzać podania.
 5. Z przyjemnością miło nam ogłosić że otworzyliśmy rekrutację na lidera frakcji San Andreas Fire Department. Poniżej znajdują się wymagania, które przyszły lider powinien spełniać. - Minimum 15 lat - Sprawny mikrofon Poniżej znajduje się wzór podania, prosimy wstawiać podania w tym temacie. Prosimy żebyście także pamiętali o napisaniu pod podaniem słowa: kaktus. Bez tego słowa nie będziemy nawet sprawdzać podania.
 6. Z przyjemnością miło nam ogłosić że otworzyliśmy rekrutację na lidera frakcji San Andreas Police Department. Poniżej znajdują się wymagania, które przyszły lider powinien spełniać. - Minimum 15 lat - Sprawny mikrofon Poniżej znajduje się wzór podania, prosimy wstawiać podania w tym temacie. Prosimy żebyście także pamiętali o napisaniu pod podaniem słowa: kaktus. Bez tego słowa nie będziemy nawet sprawdzać podania.
 7. W tym temacie będą umieszczane powroty i odejścia administracji.
 8. Zarząd @.WhiteBlue @TAYHI @dami99 Administratorzy @Dawidos @Domiś @hdata @Masterus. @SyNTheTiC* Globalni Moderatorzy @Cola* @Dziarno @Kevart @NoFeaR @Toksyk Moderatorzy -
 9. Regulamin przetwarzania danych osobowych Jakie Twoje dane przetwarzamy ? - Przetwarzamy takie dane jak: adres e-mail oraz adres IP. Jaki jest cel przetwarzania Twoich danych osobowych ? - Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu weryfikacji Twojego konta w razie gdy zapomnisz do niego hasła. Jakie masz uprawnienia w zakresie przetwarzanych danych ? - Dostęp do swoich danych, edycja, usunięcie oraz przenoszenie. Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe ? - Twoje dane osobowe przechowujemy do czasu usunięcia przez Ciebie konta oraz do czasu działania forum / serwera. Kto jest administratorem Twoich danych osobowych ? - Administratorem Twoich danych osobowych są osoby prywatne, czyt. właściciele forum oraz serwera. .WhiteBlue, adres e-mail: [email protected] | dami99, adres e-mail: [email protected] Rejestrując się na forum lub na serwerze zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych
 10. Regulamin serwera 1. Rozgrywka na serwerze - zasady i nakazy. 1.1 Zakazuje się utrudniania gry innym graczom serwera. 1.2 Kategorycznie zabronione jest wykorzystywanie wszelkich błędów w skrypcie serwera na swoją korzyść. 1.3 Zabronione jest korzystanie z programów ułatwiających grę, wspomagaczy, które pozwalają na dodawania sobie pieniędzy i innych statystyk. 1.4 Zabronione jest współdzielenie się kontami. 1.5 Zakazuje się niszczenia gospodarki serwerowej. 1.6 Umieszczanie wszelkich danych osobowych osób jest zakazane. 1.7 Zakazuje się tworzenia multikont na serwerze. 2. Sprzedaż/kupno dóbr serwerowych pomiędzy graczami. 2.1 Kategorycznie zabronione są wszelkiego rodzaju oszustwa - będą one karane stałą blokadą konta! 2.2 Zakazuje się naciągania na kupno pojazdu, czy też innych rzeczy, tj. składanie oferty graczu, który nie jest zainteresowany kupnem. 2.3 Zabronione jest kupno dóbr serwerowych od innego gracza za pomocą innych środków niż gotówka na serwerze. 2.4 Zakazuje się sprzedaży kont(a) (tyczy się to zarówno sprzedaży konta na serwerze jak i poza nim). 3. Komunikacja - wskazówki i nakazy. 3.1 Do komunikowania się z innymi na serwerze służy chat ogólny, prywatne wiadomości i inne formy komunikacji. 3.2 Kategorycznie zabronione jest pisanie wulgaryzmów/niecenzuralnych słów w wiadomościach. 3.3 Zabronione jest kierowanie wszelkich obraźliwych słów w stronę innych graczy. 3.4 Zakazuje się pisania z ciągłym użyciem Caps Locka. 3.5 Twoje wiadomości powinny być napisane schludnie, oraz z użyciem zasad polskiej pisowni. 4. Administracja 4.1 Kategorycznie zabronione jest obrażanie administracji. 4.2 Zabronione jest wszczynanie dyskusji na temat decyzji podjętej przez administratora. 4.3 Administracja ma prawo do karania bez podania przyczyny. 4.4 Osoby z administracji mają prawo do nadawania kar o różniej postaci oraz wartości. 4.5 Administrator jest to osoba pomagająca prowadzić serwer - należy o tym pamiętać i szanować administrację. Copyright © 2018/2019 ourGame. Wszystkie prawa zastrzeżone.
 11. Regulamin forum ourGame 1. Główne informacje na temat forum 1.1 Do grania na serwerze nie jest wymagane posiadanie konta na forum, jednak zaleca się jego utworzenie. 1.2 Kategorycznie zabronione jest tworzenie multi kont - karane jest to stałą blokadą każdego konta. 1.3 Wszelkie działania szkodzące forum będą karane. 1.4 Zabrania się zakładania kont z bezsensowną lub wulgarną treścią. 1.5 Zabronione jest współdzielenie się kontami. 1.6 Umieszczanie wszelkich danych osobowych i zdjęć innych osób jest zakazane. 2. Wypowiadanie się na forum, tworzenie tematów 2.1 Kategorycznie zabrania się spamowanie, pisania postów o małej wartości merytorycznej, które nie wnoszą nic do tematu. 2.2 Zabronione jest używanie wulgaryzmów w swoich postach oraz omijanie cenzury. 2.3 Zabrania się wszczynania kłótni oraz uczestniczenia w nich. 2.4 Zabronione jest obrażanie innych użytkowników oraz szydzenie z nich. 2.5 Zakładany temat powinien mieć określony cel i zawierać opis tego, co chcemy przekazać. 2.6 Tematy powinny się także zgadzać z zasadami (regulaminami) zawartymi w poszczególnych działach na forum i przeznaczeniem tych działów. 2.7 Administracja ma prawo zamknąć i przenieść temat do Archiwum, który jest nie aktywny 5 dni. 3. Treści na forum, sygnatury i inne części profilu 3.1 Zabrania się umieszczania na forum treści o charakterze erotycznym, rasistowskim lub obrażającym czyjeś uczucia religijne. 3.2 Zakazuje się podawania linków do for innych serwerów lub też ich reklamowanie. 3.3 Zabrania się umieszczania bezsensowych, wulgarnych oraz obraźliwych treści w swoim profilu. 3.4 Jeżeli profil użytkownika koliduje z regulaminem, administracja ma prawo nałożyć blokadę na daną część profilu. 4. Podsumowanie oraz pozostałe punkty regulaminu. 4.1 Administracja decyduje o rodzaju kary i jej wartości, jeżeli regulamin zostanie naruszony. 4.2 Zakazuje się wszczynania publicznej dyskusji na temat decyzji podjętej przez administratora/moderatora. 4.3 Za porządek na forum odpowiada administracja, tj. administratorzy oraz moderatorzy. 4.4 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. 4.5 Regulamin może ulec zmianie - należy co jakiś czas ponownie zaznajamiać się z regulaminem. Copyright © 2018/2019 ourGame. Wszystkie prawa zastrzeżone.
 12. W tym temacie będą umieszczane aktualizacje związane z serwerem.
 13. W tym temacie będą umieszczane aktualizacje dotyczące forum.
×