Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Pepsi Intel czy AMD?
 3. Aplikacja odrzucona. Rekrutacja jest aktualnie zamknięta.
 4. Nie tyle co biznes, ale raczej grupa... ourCinema, czyli kino serwerowe. Czym jest dokładnie? ourCinema jest kinem, w którym byłyby przeprowadzane seanse filmowe. W San Fierro, w dzielnicy Queens byłaby sobie placówka kina, do której chodziliby gracze na seanse. Kino zajmowałoby się wydawaniem premiery filmów, nawet choćby takich związanych z serwerem. Dodatkiem w kinie byłyby na przykład organizowane przez kino eventy różnego typu, różne urodziny serwera, Dni otwarte frakcji i inne. Miejscówka kina mogłaby być od czasu do czasu również udostępniana innym grupom, biznesom serwerowym przykładowo do organizowania zebrań różnego typu, tj. jakiegoś rodzaju współpraca, np. miedzy kinem a jakąś frakcją. Miejscówka kina Kino, jak wspomniałem wyżej znajdowałoby się w San Fierro w dzielnicy Queens. Myślę, że jest to bardzo fajna miejscówka, jak dla takiego rodzaju grupy, biznesu. Sama placówka zawierałaby oczywiście budynek, w którym znajdowałyby się następujące pomieszczenia: - poczekalnia, - toalety, - sala kinowa Millenium (duża), - sala kinowa Mirage (mała), - pokój dla pracowników - pokój zarządu. Natomiast na zewnątrz oczywiście parking. Prosiłbym również bardzo serdecznie zarząd serwera o dodanie nam pojazdów grupowych, jak na razie 2x Buritto koloru niebieskiego, 2x Premier + 2x Bravura. Rangi występujące w grupie Zarząd: - Dyrektor Kina - Zastępca Dyrektora - Menadżer Pracownicy: - Kierownik Zmiany - Operator Kina - Bileter Akademia: - Praktykant Rekrutacje Do kina odbywałyby się oczywiście rekrutacje, które przeprowadzane byłyby średnio co miesiąc lub w przypadku braków. Rekrutacja polegałaby na napisaniu podania na forum oraz spełnianiu wymogów przez kandydata. W przypadku spełniania wymogów i napisania podań przez odpowiednią liczbę kandydatów rekrutacja byłaby zamykana, a po jakimś czasie, tj. po sprawdzeniu dokładnie podań przez zarząd kina byłyby ogłaszane wyniki w dziale na forum. Osoby które się dostały dołączają do Akademii, otrzymują rangę praktykant i opuszczają akademię po zdaniu egzaminów na wyższą rangę. Okres bytu w Akademii trwa 2 tygodnie. Czym zajmują się pracownicy? Tutaj zależnie od rangi. Ale przeważnie pracownicy kina zajmują się włączeniem seansów w kinie, tj. podejście do markeru i wpisanie odpowiedniego linku, tytułu filmu który ma wyświetlić się na ekranie. Ich zadaniem jest również nadzorowanie seansu. Skład pracowników kina wynosi mniej więcej 15 - 25 osób. Coś od siebie Myślę, że grupa kina serwerowego byłaby mile widziana na serwerze. Wiele graczy z pewnością by z niego korzystało. Uważam, że powinienem otrzymać szansę na prowadzenie biznesu, ponieważ nadaję się do tego, a to jest już moja kolejna aplikacja na biznes. Proszę o danie mi szansy. Jeśli macie jakieś pytania związane z kinem, proszę śmiało o zadawanie mi ich pod tym tematem. Pozdrawiam, Dyrektor Kina @Veroni!
 5. Nie akceptujemy takiej zabawy ze względu na łatwe zdobycie reputacji. Przenoszę do archiwum.
 6. Witam. W imieniu administracji ourGame chciałbym Was drodzy gracze zaprosić do wzięcia udziału w nadchodzącym konkursie. Czego dotyczy owy konkurs? Istotą kompetycji jest prawidłowe, pomysłowe, a zarazem jak najciekawsze sformułowanie tytułu wymyślonej przez Was misji wraz z jak najobszerniejszym jej opisem. Dla przykładu, tytuł misji to: Początki bywają trudne, opis misji: W urzędzie podaruj bezdomnemu jakąś sumkę pieniędzy, a los uśmiechnie się w twoją stronę. Rzecz jasna opis nie powinien być ani za długi ani za krótki, powinien treściwie oddawać postać danej misji. Czy jest jakaś nagroda? Oczywiście, że tak. Na chwilę obecną nie chcemy zdradzać Wam co dokładnie jest do zgarnięcia, z całą pewnością zwycięzcy rywalizacji powinni być nimi usatysfakcjonowani. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić w sposób poprawny poniższy wzór. Zatem nie zwlekajcie z racji, iż nie ma określonej daty końca składania propozycji. Życzymy powodzenia.
 7. Stacje Benzynowe - W los santos będzie jedna stacja benzynowa gdzie będzie najdroższe paliwo, reszta stacji benzynowych będą to prywatne biznesy gdzie sam lider ustawia ceny za litry. Club dyskotekowy - Miejsce gdzie można się dobrze pobawić oraz wypić piwko przy dobrej muzyce Salon Samochodowy - Każdy by chciał mieć auto, salon samochodowy dobrze ci doradzi Restauracje - Każdy będzie miał status głody, wiec każdemu się przydadzą punkty gastronomiczne Szkoły jazdy na kat. A, C, C+E Własne radio - Stworzenie swojej prywatnej radio stacji gdzie mogą cie słuchać na całym serwerze. Złomowisko - Kupowanie szrotów oraz sprzedawanie pojazdów w cenie złomu. Firmy transportowe, Taxi.
 8. Gangster - członek gangu, osoba postępująca w sposób bezwzględny i brutalny, dążąc do osiągnięcia zamierzonego celu. Sposób zarobku - Jak zarabiać w klasie gangstera. Bankomaty i Sejfy, Kasy fiskalne - Grupa przestępcza lub osoba która odgrywa klasę gangstera może okradać sejfy biznesu, bankomaty lub kasy fiskalne na stacjach benzynowych. Okradać można tylko gdy frakcja Police Departament jest na służbie, przynajmniej 2 osb. Gdy biznes zostanie okradziony saldo biznesu się nie zmienia. Boty i inni gracze - Każdy gracz oraz bot ma przy sobie różne rzeczy typu pieniądze. Pole narkotyków - Grupa przestępcza szuka miejsc gdzie mogą znaleźć narkotyki na ziemi lub w jakieś budynkach. Gdy już znajdą łup mogą handlować z ludźmi lub biznesami albo innymi grupami przestępczymi. Grupa przestępcza może stracić cały łup gdy przeszuka ich policja. Porzucone pojazdy - Każdy gangster musi kupić wytrych lub go wytworzyć ze złomu. Złom można znaleźć na posesjach koło domu lub koło śmietników i innych miejscach. Gdy gangster będzie miał już wytrych może szukać po mapie zniszczonych pojazdów tam gdzie bo jego znalezieniu może zawieść go na złom. Transport tego pojazdu nie będzie taki łatwy. Gangster musi uważać na policje która jest na patrolu, auto można oddać na złom gdy jest chociaż 2 policjantów na służbie. Ukryte pieniądze na mapie - Są miejsca gdzie będą worki z pieniędzmi oraz zagadki gdzie mogą być jeszcze ukryte.
 9. Sprawdź czy błąd dalej się powtarza.
 10. Jest to błąd IPS. Na dniach wgram łatkę, która to naprawia.
 11. Herbata Pepsi czy coca-cola?
 12. Sprawdź czy błąd dalej występuje.
 13. Podczas dodawania grafiki nawet błąd również występuje. Gdy kliknę prześlij grafikę, wybiorę i zaznaczę gotowe, grafika pojawia się na chwilę, po czym znika i jest szare tło, zapisuję, odświeżam i w dalszym ciągu to samo. Próbowałem kilka razy dodać grafikę. Na innej przeglądarce błąd także się pojawia, korzystam aktualnie z Vivaldi, ale na Google Chrome lub Opera taki błąd jest. Pozdrawiam!
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...